Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer TowerTwist reaktywacja [20 slotów] [24/7] [No Lag] [Survival 3/4]]


xTwister

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich ponownie w tym dziale minecraft, otóż dzisiaj na godzinę 15-16 szykuje się reaktywacja serwera TowerTwist.

Tym razem typ: survival z niektórymi komendami typu, /sethome /spawn

Czego możecie oczekiwać ?

Zero zabezpieczonych skrzynek, PVP, strachu przed innymi osobami, milej gry.

Kilku rang platnych, kilku darmowych. Niezapomnianej zabawy oraz administracji która nie jest leniwa ;p

Nieograniczonej mapy, czestych eventów (akurat zaraz po otwarciu serwera, startuje event z 50 artefaktami ukrytymi na mapie. Postawiona jest tabliczka a w kolo niej gdzies jest skrzynka z przedmiotami)

 

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

Adres IP: s7.mineserv.eu:29177

Status: status.png?ip=176.31.106.47:6564&port=6564

 

Administracja:

nowakk33 [Wlasciciel]

sxsxsxsx [Wlasciciel]

TeamSpeakUser [Moderator]

 

Co daja rangi na serwerze:

Vip-Diamentowe buty,helm,spodnie,kamizelke, kilof i 1000 Coins [ koszt 7.38 zł ]

MVip-Diamentowe buty,helm,spodnie,kamizelke,kilof,lopate,miecz,motyke, 5000 Coins i cuboid 20x20 [ 100 w dól i 200 w góre ], mozliwosc robienia sklepów, zrobienie własnej frakcji (z zamkiem)

[ koszt 23.37 zł ]

 

Koszta:

Cuboid [ 20x20 / 20 w gore 10 w dol ] = 20.000 Coins

Cuboid [ 30x30 / 30 w gore i 20 w dol ] = 40.000 Coins

 

Na spawnie takze beda sklepy, a nich bedzie mozna sprzedac:

*Zboze

*Jablka

*Drewno

*Glowstone

 

 

Macie jeszcze jakies ciekawe propozycje ?

-Piszcie

Opublikowano

W miare fajny serw :) TeamSpeakUser spisuje się na medal ;)

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Polecam !

Aktualnie na serwerze jest 50 artefaktów schowanych.

Nie ma dużo graczy, więc wbijajcie. Kiedy będzie full to będzie event.

Zapraszam.

 

 

Bardzo bym chciał, aby został dodany serwer TS3. Taka moja propozycja :)

Opublikowano

Odpowiedz @up :

 

Może jest ktoś chętny do założenia kanału TeamSpeak ? :)

 

 

I zrobienia forum, za to wszystko będzie jakaś ranga ;)

Opublikowano

Serwer zostaje zmieniony na tryb FB - FreeBuild, możecie się go spodziewać w najbliższych dniach, prace zaczynamy dzisiaj od godziny 19:00..

Możecie pisać co byście chcieli zobaczyć na takowym serwerze :>

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...